REA Slovteam, s. r. o.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Samostatná práca na sústruhoch a ďalších zariadeniach podľa pokynov nadriadeného,
- kvalitné vykonanie práce v predpísanom termíne,
- dodržiavanie BOZP, PO a iných predpisov čistoty a poriadku na pracovisku,
- dodržiavanie interných smerníc zamestnávateľa,
- vykonávanie predpísanej údržby stroja, na ktorom je vykonávaná práca,
- dôsledné vedenie predpísanej evidencie (dochádzka, pracovné výkony, sprievodky dielca, merací protokol a pod.)
- zodpovednosť za dodržiavanie efektivity práce podľa technologického postupu,
- zodpovednosť za zverený inventár.

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Odbor: Strojárstvo
Počítačové znalosti - používateľ
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Outlook - pokročilý
Osobnostné predpoklady a zručnosti

trpezlivosť, spoľahlivosť

Zamestnanecké výhody, zručnosti

Poskytujeme nasledovné benefity
1. Motivačné odmeny:
- za dochádzku + 100 € mesačne,
- za zmennosť + 80 € mesačne,
za odpracované roky 200 € - 600 € ročne (podľa odpracovaných rokov).

2. Prémie podľa dohody do výšky 100% základnej zložky mzdy.

3. Ponúkame náborový príspevok podľa vedomostí a schopností pracovníkov do výšky 500 €.

4. Poskytujeme príspevok na dopravu alebo ubytovanie podľa vzájomnej dohody.

Informácie o výberovom konaní

Poprosíme posielať životopisy na -=KONTAKT=- - následne Vás budeme kontaktovať.

Poznámka

Práca na tri zmeny.

Počet videní: 2
Ponúkaná mzda: 576 EUR
Inzerent:REA Slovteam, s. r. o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Banskobystrický kraj Banská Bystrica