Silverhand

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inštalácia vykurovacích systémov (ústredné kúrenie, plynových zariadení, podlahové vykurovanie, ...)
- montáž vodovodných rozvodov a sanitárnych zariadení
- montáž kompletných kúpeľní
- práca podľa výkresovej dokumentácie
- zváranie autogénom

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Stredoškolské bez maturity
Jazyk a úroveň ovládania
  • Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Vodičský preukaz
  • B
Osobnostné predpoklady a zručnosti

- PODMIENKA komunikatívna znalosť nemčiny (bude telefonicky overená)
- ukončené odborné vzdelanie - vodár, nie je podmienka!
- prax v odbore
- samostatná práca
- komunikatívny, iniciatívny, schopnosť tímovej spolupráce
- vlastné auto

Zamestnanecké výhody, zručnosti

- mzda 11,50 -13,00 € / hod brutto + 40 € / deň netto

- možnosť vyššej hodinovej mzdy na základe skúseností a kvalifikácie

- týždenné zálohy (-=KONTAKT=-Euro)
- ubytovanie si hradí zamestnanec
- možnosť pracovať nadčasy
- stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
- pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom
- platba daní a sociálnych príspevkov nemeckým zamestnávateľom
- rodinné prídavky na dieťa
- nárok na dovolenku
- veľmi dobrá podpora od našeho tímu

- možnosť práce aj pre dvojice

Informácie o výberovom konaní

Oslovila Vás naša ponuka?

Zašlite nám Vašu žiadosť e-mailom :-=KONTAKT=-

Telefón:-=KONTAKT=-

Registrujte sa ešte dnes na našich webových stránkach:www.silverhand.sk

Nasledujúci text prosim priložte k Vašej žiadosti:

"Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov pre potreby výberového konania (v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov)"

Počet videní: 4
Inzerent:Silverhand
Zverejnené pre lokality:Slovensko