Be-Sa express agency

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

debnenie systémom DOKA-PERI

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Stredoškolské bez maturity
Jazyk a úroveň ovládania
  • Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)
Vodičský preukaz
  • B

Zamestnanecké výhody, zručnosti

RAKÚSKA PRACOVNÁ ZMLUVA + 13. + 14. plat + platená dovolenka

Práca na turnusy alebo možnosť dlhý- krátky týždeň

Lokalita: Wien a okolie, Niederösterreich, Oberösterreich.

Možnosť nadčasov

Zálohy 250€ po prvom týždni.

Výplata k 15.temu v mesiaci.

Prídavky na deti, platba daní rakúskym zamestnávateľom.

Zabezpečené ubytovanie

Vhodné pre jednotlivcov, dvojice alebo partie do počtu max. 3-roch

Jazyk nemecký:

Jednotlivec lepšie základy = dovorím sa v pracovnej oblasti na stavbe

dvojice lepšie základy dohovoriť sa v pracovnej oblasti na stavbe stačí
jeden z dvojice

jeden z partie lepšie základy dohovoriť v pracovnej oblasti na stavbe

Plat šalovači

13,-=KONTAKT=-,64€ hod. brutto + diéty 26,40€ deň netto /plný deň /+ 15€ deň netto príspevok na ubytovanie.

Pri kvalite práce po mesiaci 14,92€ hod. brutto

s nadčasmi cca -=KONTAKT=-€ netto

Plat pomocní šalovači

12,09€ hod. brutto + diéty 26,40€ deň netto /plný deň / + 15€ netto deň príspevok na ubytovanie.

Ponuka je aktuálna do: 31.12.2018

Počet videní: 5
Inzerent:Be-Sa express agency
Zverejnené pre lokality:Slovensko