LIND MOBLER SLOVAKIA, s.r.o.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž komponentov určených na výrobu kostier sedačiek podľa stanoveného postupu za pomoci spojovacích prvkov (lepidiel, spôn, kolíkov, skrutiek a klincov)
- aplikácia profilov, kovaní, pružiacich prvkov, filcov, matíc a klipov

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Odbor: stolár

Zamestnanecké výhody, zručnosti

- Mzda na základe plnenia osobného výkonu (nástupná mzda 3,16€/hod.+ úkolová mzda podľa výkonu)
- Rizikový príplatok 0,55 €/hod.
- Prémie 0-15% z hodinovej mzdy
- Odmena za dochádzku 40,-€/ 80,- € / mesačne
- Poobedný príplatok 0,50 €/hod. v poobednej zmene
- Zvýhodnené stravovanie
- Zamestnanecké zľavy na vyrábané produkty

Počet videní: 1
Inzerent:LIND MOBLER SLOVAKIA, s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Banskobystrický kraj Krupina