Deutsche Telekom IT & Telecommunications Slovakia s.r.o.

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Programuje / vyvíja nove a udržiava existujúce zdrojové kódy aplikácii v niektorom z programovacích jazykov ako JAVA, Asp.Net, C#, a to na základe požiadaviek od interných alebo externých zákazníkov. Tieto aplikácie slúžia hlavne ako podpora obchodných procesov vo firme.
Pracuje samostatne alebo v projektovom tíme na komplexných úlohách tykajúcich sa aplikácie (napr. ako grafické užívateľské rozhranie, tvorba databázy, importovacie skripty, vytváranie reportov a s tým súvisiace) za účelom vývoja funkčnej stredne veľkej aplikácie pre užívateľov.
Zákazník sa na neho vie spoľahnúť vo všetkých fázach životného cyklu vývoja softvéru, hlavne pri vývoji stredne veľkých aplikácii, poskytuje podporu v oblasti systémovej analýzy, technickej dokumentácie, postavení infraštruktúry pre vyvíjanú aplikáciu vrátane prieskumu a návrhu prototypu.
Zastáva rolu vedúceho architekta pre vývoj, nahrádza rolu projektového manažéra pre menších a stredne veľkých softvérových projektoch, pre junior programátorov je odborníkom - mentorom.

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Cudzie jazyky

anglický - vysoká: C1 a C2

Počítače

Microsoft Excel - vysoká

Microsoft Word - vysoká

Microsoft PowerPoint - vysoká

Druh: pracovný pomer na neurčitý čas


Plat: 2000 € za mesiac


Počet videní: 2
Ponúkaná mzda: 2000 EUR
Inzerent:Deutsche Telekom IT & Telecommunications Slovakia s.r.o.
Zverejnené dňa:2020-10-30 (174 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Košický kraj Košice
Zdroj:istp.sk
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.