AutoTrend - Transport s.r.o.

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Ponúkam trvalú pracovnú pozíciu pre spoľahlivého, pracovitého a zodpovedného vodiča MKD "C + E" /ťahač + plachtový náves/

Vodič má pridelené vlastné vozidlo, jedná sa o ťahač DAF XF 460 (EURO 5) s automatickou prevodovkou + plachtový náves. Vozidlo je vybavené lôžkom 2x, klimatizáciou a nezávislým kúrením. Automatické platenie mýta na faktúru a tankovacie karty sú samozrejmosťou.

Vykonávame prepravy v rámci krajín EÚ, najmä Nemecko, Rakúsko a Taliansko, Francúzsko a Benelux alebo Česká republika ale tiež vnútroštátne prepravy (podľa potreby zákazníkov). Nevykonávame prepravy do Anglicka a ani nejazdíme s ADR.

Podľa výberu destinácií a dohodnutého pracovného nasadenia sa odvíja mzda vodiča. Vodič má možnosť výberu či má záujem vykonávať najmä prepravy vnútroštátne v rámci SR a do okolitých krajín ako Česká republika, Poľsko, Maďarsko, Rakúsko a pod. alebo má záujem vykonávať vzdialenejšie prepravy do krajín EÚ (najmä Nemecko, Rakúsko, Taliansko, Francúzsko a Benelux), prípadne kombinovať obe varianty, podľa individuálnej dohody.

Požadujem VP "C + E", platné všetky doklady potrebné k vedeniu nákladného motorového vozidla vrátane tachografovej karty a KKV, prax minimálne 1 rok. Očakávame Váš zodpovedný prístup k práci, slušné vystupovanie a záujem o dosahovanie čo najlepších výsledkov.

Kontaktovaní budú iba uchádzači spĺňajúci všetky zadané kritériá! Životopis prosím pošlite na e-mailovú adresu info@autotrend-transport.sk

Nákladné vozidlá parkujeme v areáli priamo v meste Žiar nad Hronom, na mieste je samozrejmé možné parkovať vaše osobné auto.

Informácie o výberovom konaní:
Nemám záujem zamestnať vodiča brigádne a ani na živnosť, tiež nie vodiča bez praxe min. 1 rok. Termín nástupu dohodou.

Mzdové podmienky
1300 € - 2000 € / mesiac v čistom !!!
V závislosti od vybraných destinácií a pracovného nasadenia vodiča. Celá mzda na účet a výplatnú pásku!

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Druh: pracovný pomer na neurčitý čas


Plat: 1700 € za mesiac


Počet videní: 1
Ponúkaná mzda: 1700 EUR
Inzerent:AutoTrend - Transport s.r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2020-11-01 (170 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Banskobystrický kraj Žiar nad Hronom
Zdroj:istp.sk
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.