MOSS.SK, s.r.o.

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Do nášho tímu (pobočky v Banskej Bystrici) hľadáme kreatívneho grafického dizajnéra, ktorý má chuť rozvíjať svoj talent a potenciál pri návrhoch produktov športovej značky, ktoré sa predávajú na viac než šiestich európskych trhoch. Hneď na začiatok uvedieme, že v prípade väčších skúseností nás neváhajte osloviť taktiež. O plate je možné diskutovať.

Hľadáme spoľahlivého človeka, ktorý má otvorenú myseľ, chuť pracovať, je nadpriemerne spoľahlivý, a hľadá stabilnú prácu. Tvojou úlohou bude vytvárať branding produktov od ich koncepcie cez logo, farebnú schému, až po manuál k produktu. Sme partia mladých ľudí, ktorí berú svoju prácu vážne so snahou vybudovať niečo veľké.

Preto u nás nájdeš nielen priestor pre realizovanie svojich (aj miestami “šialených”) nápadov na reálnych produktoch, ale aj kopec zábavy počas dňa, či legendárne tímbuildingy, ktoré usporiadavame niekoľkokrát do roka. :).

Pri práci budeš potrebovať znalosť anglického jazyka na bežnej komunikatívnej úrovni, nakoľko časť práce bude z časti predstavovať aj komunikáciu s dodávateľmi.
Keďže sa jedná o prácu grafického dizajnéra, mal by si samozrejme ovládať Adobe Photoshop a Illustrator na profesionálnej úrovni. Výhodou je ovládanie InDesignu a 3D softvéru (nie je to však podmienkou).

Okrem životopisu je nutné zaslať aj portfólio/výber prác na: -=KONTAKT=-. Práca nie je vhodná pre externú spoluprácu (je nutné byť priamo v BB, po zaškolení ponúkame čiastočnú možnosť home-office). Svoje portfólio a CV je nutné zaslať mailom na: -=KONTAKT=-. Uchádzač ktorý nezašle portfólio, nebude zaradený do výberového konania.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Cudzie jazyky

anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače

Adobe Photoshop - pokročilá

Adobe Illustrator - pokročilá

Druh: pracovný pomer na neurčitý čas


Plat: 1100 € za mesiac


Počet videní: 10
Ponúkaná mzda: 1100 EUR
Inzerent:MOSS.SK, s.r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2021-09-20 (34 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Banskobystrický kraj Banská Bystrica
Zdroj:istp.sk
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.