MOSS.SK, s.r.o.

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Do nášho tímu (pobočky v Banskej Bystrici) hľadáme produktového/priemyselného dizajnéra, ktorý má skúsenosti s navrhovaním produktov pomocou 3D softvérov. Veľkou výhodou je aj cit pre grafický dizajn, ktorý je v podobe loga následne na daný produkt umiestňovaný. Jedná sa o potreby bežnej spotreby, častokrát i o obalový dizajn. Do témy a segmentu produktov šikovného dizajnéra rýchlo zaučíme. Tovar predávame napriamo na šiestich európskych trhoch a nepriamo takmer v celej zvyšnej Európe. U nás nájdeš nielen priestor pre realizovanie svojich (aj miestami “šialených”) nápadov na reálnych produktoch, ale aj kopec zábavy počas dňa, či legendárne tímbuildingy, ktoré usporiadavame niekoľkokrát do roka. :).

Pri práci budeš potrebovať znalosť anglického jazyka na bežnej komunikatívnej úrovni, nakoľko časť práce bude z časti predstavovať aj komunikáciu s dodávateľmi.
Keďže sa jedná o prácu produktového dizajnéra, nutnosťou je ovládanie 3D softvéru (napríklad Rhino, Katia, 3Ds Max, či iného). Výhodou je ovládanie Illustratoru, či Photoshopu (nie je to však podmienkou).

Okrem životopisu je nutné zaslať aj portfólio/výber prác na: -=KONTAKT=-. Práca nie je vhodná pre externú spoluprácu (je nutné byť priamo v BB, po zaškolení ponúkame čiastočnú možnosť home-office). Svoje portfólio a CV je nutné zaslať mailom na: -=KONTAKT=-. Uchádzač ktorý nezašle portfólio, nebude zaradený do výberového konania.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Cudzie jazyky

anglický - pokročilá: B1 a B2

Druh: pracovný pomer na neurčitý čas


Plat: 1200 € za mesiac


Počet videní: 15
Ponúkaná mzda: 1200 EUR
Inzerent:MOSS.SK, s.r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2021-09-20 (34 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Banskobystrický kraj Banská Bystrica
Zdroj:istp.sk
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.