PROPLUSCO spol. s r. o.

 

Krátky popis

Ponúkame stabilnú prácu v automobilovej výrobe v priemyselnom parku v Lozorne s dopravou zadarmo a príspevkom na ubytovanie. Zašlite nám váš životopis a staňte sa súčasťou celého procesu výroby palivových nádrží do automobilov.

Náplň práce

Ponúkame stabilnú prácu v automobilovej výrobe v priemyselnom parku v Lozorne s dopravou zadarmo a príspevkom na ubytovanie. Zašlite nám váš životopis a staňte sa súčasťou celého procesu výroby palivových nádrží do automobilov.Náplň práce: - obsluha automatizovaného stroja- vkladanie komponentov a súčiastok- orezávanie a príprava nádrží na proces chladeniaPracovná doba: - na 3 zmeny (ranná, poobedná, nočná)- PO-PI Plat: - od 1200 € / btt. mes. (fix. 5,40 €/ hod. + výkonnostný bonus 100 € + dochádzkový bonus 80 €+ príspevok na ubytovanie 150 € )DOPRAVA zabezpečená zo smerov:1. Senica - Čáčov- Dojč - Rázcestie obec Štefanov - Borský Mikuláš - Šaštín - Šaštín - Stráže - Čáry - Kúty - Lozorno2. Cerová - Prievaly - Plavecký Peter - Plavecký Mikuláš - Plavecké Podhradie - Sološnica - Rohožník - Kuchyňa - Pernek - Jabloňové - Lozorno3. Malé Leváre - Gajary - Kostolište - Jakubov - Záhorská Ves - Vysoká pri Morave - Zohor - Lozorno4. Kuklov - Borský Svätý Jur - Sekule - Moravský Svätý Ján - Závod - Veľké Leváre - Malacky - Lozorno

Požiadavky zamestnania

- fyzická zdatnosť a manuálna zručnosť- prax vo výrobnom prostredíPodmienkou zaradenia do výberového procesu je zaslanie štruktúrovaného životopisu.

Výhody

- doprava zadarmo v rámci Záhoria- príspevok na ubytovanie (platí aj na vlastné bývanie) - motivujúce finančné ohodnotenie (5,40€/h + výkonostný bonus 100€ + dochádzkový bonus 80€ + príplatky + prípevok na ubytovanie)- zvýšenie hodinovej mzdy po skúšobnej dobe- množstvo odmien a finančných benefitov- výhodné a chutné stravovanie priamo na pracovisku- firemné akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov- príspevky k narodeninám, pri svadbe, narodení dieťaťa, živelnej pohrome, úmrtí a pod.- sociálny program (teambuildingy, firemné večierky, vianočné a vitamínové balíčky, športové aktivity)

O klientovi

Naším klientom je stabilná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na trhu, pôsobiaca v 26 krajinách sveta. Spoločnosť sa zaoberá výrobou vonkajších panelov a modulov áut – najmä nárazníkov, spojlerov a zadných dverových modulov.

Plat: od 1200 €


Počet videní: 0
Ponúkaná mzda: 1200 EUR
Inzerent:PROPLUSCO spol. s r. o. [ ]
Zverejnené dňa:2023-03-16 (11 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Malacky
Zdroj:recru.sk
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.