PROPLUSCO spol. s r. o.

 

Krátky popis

Pre významnú a prosperujúcu veľkoobchodnú spoločnosť obsadzujeme pozíciu "Skladníka". Podmienky takmer ideálne - jednozmenná prevádzka od 7:-=KONTAKT=-:30 hod, víkendy a všetky sviatky voľné, vrátane tých vianočných až do Nového roka, menší pracovný kolektív, neustále rozrastajúca sa firma, VZV výhodou nie podmienkou. Čo sa požaduje teda od kandidáta? Chuť pracovať, lojálnosť, precíznosť, trpezlivosť a tímovosť.

Náplň práce

- fyzické prijímanie a vydávanie tovaru- práca s vysokozdvižným vozíkom- kontrola a zabalenie tovaru- príprava tovaru pre konečných zákazníkov- pomocné manipulačné práce v sklade- udržiavanie čistoty a poriadku v sklade- dodržiavanie smerníc BOZP a PO- pracovná doba 7:-=KONTAKT=-:30 hod.Práca vhodnejšia pre mužov !!!

Požiadavky zamestnania

- oprávnenie na obsluhu vysokozdvižného vozíka - vítané (nie je podmienkou)- skladové hospodárstvo - základy- spoľahlivosť- ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Výhody

- stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti- jednozmenná prevádzka, voľno cez soboty a nedele a počas vianočných sviatkov až do Nového roka- možnosť platovo aj kariérne rásť na vodiča sk. C/ skladníka v prípade záujmu, /po roku jazdenia spoločnosť preplatí celkové náklady na  absolvovanie vodičškého kurzu sk.C/- vodičský preukaz sk. C - veľkou výhodou, nie podmienkou, možnosť zaučenia sa na jazdenie na nákladnom motorovom vozidle priamo v  spoločnosti.

O klientovi

Náš klient je veľkoobchodná spoločnosť s drevnými materiálmi pre nábytkársku výrobu. Pôsobí na celom Slovensku, prostredníctvom vlastných pobočiek. Stabilizovaná a rozvíjajúca sa firma, pôsobiaca na trhu s drevným materiálom od roku 1998, ktorá pracuje s najmodernejším zariadením v danej oblasti a má stabilizovaný stav zamestnancov.

Plat: 900 € brutto + vianočné odmeny


Počet videní: 0
Ponúkaná mzda: 900 EUR
Inzerent:PROPLUSCO spol. s r. o. [ ]
Zverejnené dňa:2023-01-23 (5 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Banskobystrický kraj Zvolen
Zdroj:recru.sk
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.