PROPLUSCO spol. s r. o.

 

Krátky popis

Aktuálne obsadzujeme pracovnú ponuku na pozíciu Vodič vysokozdvižného vozíka na živnosť v Malackách.

Náplň práce

Hľadáte dlhodobú a stavilnú prácu ako VODIČ VZV na ŽIVNOSŤ v Malackách?Ponúkame mimoriadnu príležitosť všetkým skúseným a zodpovedným živnostníkom v automobilovej výrobe. Pošlite nám Váš životopis a získajte stabilnú prácu s motivujúcim finančným ohodnotením (9€/hod.)Vašou náplňou práce bude:- obsluha plynového vysokozdvižného vozíka- manipulácia s tovarom- evidencia a dokumentácia- práca v 3-zmennej prevádzkeUbytovanie a dopravu nezabezpečujeme.

Požiadavky zamestnania

- prax a platný preukaz na VZV podmienkou! - zodpovednosť a spoľahlivosť- manuálna zručnosť- technické myslenie

Výhody

- moderné pracovné prostredie priamo v Malackách- po zaučení možnosť zvýšenia mzdy na 9,5 €/hod. - možnosť stravovania priamo vo firemnej jedálni- dlhodobá a stabilná spolupráca

O klientovi

Naším klientom je spoločnosť vyrábajúca konštrukčné prvky a karosérie pre automobilový priemysel.Prostredníctvom interných medzinárodných vývojových centier a úzkej spolupráce so svojimi partnermi spoločnosť pokrýva širokú škálu produktov, dodáva výlisky, komplexné zostavy karosérií, povrchy triedy A, podvozky a podvozky pre automobily, výhybky, pick-upy a SUV. Vždy obsahuje najnovšie výrobné technológie, vrátane tvárnenia za tepla, výroby ocelí s veľmi vysokou pevnosťou a spracovania hliníka.

Plat: 9 €/hod.


Počet videní: 170
Inzerent:PROPLUSCO spol. s r. o. [ ]
Zverejnené dňa:2022-10-07 (51 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Malacky
Zdroj:recru.sk
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.