PROPLUSCO spol. s r. o.

 

Krátky popis

Pre nášho klienta obsadzujeme pracovnú pozíciu vedúceho zmeny, ktorý bude efektívne viesť svoj tím a dohliadať na správny chod výrobných liniek. Skúsenosti s vedením tímu sú vítané. Hľadáme človeka so zdravým sedliackym rozumom, chuťou učiť sa a napredovať a schopnosťou prebrať zodpovednosť za hladký priebeh výroby.Ak vás ponuka oslovila, neváhajte nám zaslať váš životopis.

Náplň práce

Pre nášho klienta obsadzujeme pracovnú pozíciu vedúceho zmeny, ktorý bude efektívne viesť svoj tím a dohliadať na správny chod výrobných liniek. Skúsenosti s vedením tímu sú vítané. Hľadáme človeka so zdravým sedliackym rozumom, chuťou učiť sa a napredovať a schopnosťou prebrať zodpovednosť za hladký priebeh výroby.Ak vás ponuka oslovila, neváhajte nám zaslať váš životopis.- vedenie a koordinovanie menšej skupiny pridelených pracovníkov podľa výrobného plánu- dohliadanie na správny chod strojov / liniek vo výrobe- kontrola parametrov strojov a výrobných liniek- úzka spolupráca s pracovníkmi údržby- spolupráca s operátormi na spustení výrobných liniek- dohliadanie na proces výmeny nástrojov a častí výrobnej linky pracovníkmi údržby- riešenie vzniknutých problémov / nahlásenie závažných problémov vedúcemu výroby- vedenie príslušnej dokumentáciePracovný čas: 37,5 hodín týždenne - 3 zmenná prevádzka.

Požiadavky zamestnania

- schopnosť viesť tím pracovníkov- samostatnosť a zodpovedný prístup k práci- technické zmýšľanie- skúsenosti s vedením tímu min. 1 rok

Výhody

- stabilná a dlhodobá spolupráca v rodinnej firme s príjemnou pracovnou atmosférou- motivujúce finančné ohodnotenie- možnosť kariérneho a platového rastu- získanie cenných skúseností a odbornej praxe

O klientovi

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.Viac pracovných pozícií nájdete na www.bit.ly/PonukaPracePROPLUSCOSpoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Plat: 1000€ brutto (výsledná výška platu závisí od skúseností kandidáta)


Počet videní: 5
Ponúkaná mzda: 1000 EUR
Inzerent:PROPLUSCO spol. s r. o. [ ]
Zverejnené dňa:2021-05-04 (15 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko
Zdroj:recru.sk
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.