PROPLUSCO spol. s r. o.

 

Krátky popis

Menšia rodinná spoločnosť vyrábajúca diely do automobilov prijme do svojho tímu skúsených zváračov na trvalý pracovný pomer.V prípade záujmu nám neváhajte zaslať Váš životopis.

Náplň práce

Menšia rodinná spoločnosť vyrábajúca diely do automobilov prijme do svojho tímu skúsených zváračov na trvalý pracovný pomer.V prípade záujmu nám neváhajte zaslať Váš životopis.Vašou náplňou práce bude:- obsluha zváracích poloautomatizovaných a automatizovaných zariadení- zabezpečenie plynulého chodu výrobného procesu- zabezpečenie požadovanej kvality výrobkov- vedenie príslušnej dokumentáciePráca sa vykonáva v 3-zmennej prevádzke (06:-=KONTAKT=-:00, 14:-=KONTAKT=-:00, 22:-=KONTAKT=-:00) s voľnými víkendmi.Doprava a ubytovanie vo vlastnej réžii.

Požiadavky zamestnania

- skúsenosti so zváraním podmienkou- platný zvárací preukaz - prípadne OBNOVÍME- technická gramotnosť a manuálna zručnosť

Výhody

- motivujúce finančné ohodnotenie- 150€/mesiac - individuálny bonus- 2-8€/zmena - príspevok na dopravu (navýšenie už v rámci Bratislavy)- 600€/rok - 13. plat (vyplácaný 2x ročne)- 75% z hodnoty stravného lístka hradí zamestnávateľ- voľné víkendy- možnosť nadčasov- dobrá dostupnosť MHD- príspevok do 3. piliera na DDS

O klientovi

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť so stabilitou na trhu, ktorá sa špecializuje na výrobu plastových a kovových dielov pre automobilový priemysel. Náš klient je súčasťou medzinárodnej skupiny, ktorá pôsobí v 29 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 170 000 zamestnancov.

Plat: 1 077€ brutto nástupný plat + 150€ mesačný bonus + do 8€/zmena príspevok na dopravu + príplatky + 60


Počet videní: 8
Ponúkaná mzda: 1077 EUR
Inzerent:PROPLUSCO spol. s r. o. [ ]
Zverejnené dňa:2021-04-14 (26 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava
Zdroj:recru.sk
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.