PROPLUSCO spol. s r. o.

 

Krátky popis

Hľadáte si dlhodobú a jednoduchú brigádu na 1 zmenu? Pridajte sa k nám a poďte s nami baliť sušené ovocie, orechy a rôzne čokoládové dobroty.Do práce Vás odvezieme! Máme pre Vás zabezpečenú dopravu z Nitry a z Trnavy.Miesto výkonu práce je Hlohovec.

Náplň práce

* balenie čokoládových dobrôt, orechov a sušeného ovocia* váženie produktov* kompletizovanie výrobkov do krabičiek* etiketovanie* dodržiavanie prísnych hygienických opatrení* realizovanie operatívnych úloh podľa požiadaviek nadriadenéhoPracovný čas:8 hodinové zmeny: ranná zmena od 6:00 do 14:00 hod., prípadne do 16:00 hod.

Požiadavky zamestnania

- spoľahlivosť, samostatnosť a dôslednosť- vysoká miera zodpovednosti- preukaz na prácu s potravinami - výborné organizačné schopnosti- vysoké pracovné nasadenie

Výhody

- jednoduchá práca v jednozmennej prevádzke pre mužov aj ženy- mzdové ohodnotenie: 4€/hod. na dohodu, alebo 5,40€/hod. na živnosť - zaškolenie do pracovných procesov- príjemné pracovné prostredie a milý personál na pracovisku- stravovanie na pracovisku- zabezpečená doprava z Nitry a z Trnavy - bezproblémová komunikácia a spolupráca, 24 hodinová podpora naším koordinátoromKaždého nášho zamestnanca si veľmi vážime a preto k nemu aj tak pristupujeme!

O klientovi

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, poprednú spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu čokoládových dobrôt a balenie sušeného ovocia a orechov.

Plat: 4€/hod. na dohodu | 5,40€/hod. živnosť


Počet videní: 73
Inzerent:PROPLUSCO spol. s r. o. [ ]
Zverejnené dňa:2021-09-14 (11 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Nitriansky kraj Trnavský kraj Hlohovec Nitra Trnava
Zdroj:recru.sk
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.