SYNERGIE Slovakia s.r.o.

 

Krátky popis

Do nášho mladého, moderného a zohratého tímu hľadáme nového akčného a komunikatívneho kolegu/kolegyňu, ktorý/á nám pomôže rozvíjať naše portfólio klientov. Ak je Vašou prednosťou obľuba v komunikácii a budovaní vzťahov s klientmi, pridajte sa k SYNERGIE a my Vám pomôžeme rozvíjať vašu obchodnícku kariéru. Budúcnosť u nás v SYNERGIE máte vo svojich rukách.

Náplň práce

Do nášho mladého, moderného a zohratého tímu hľadáme nového akčného a komunikatívneho kolegu/kolegyňu, ktorý/á nám pomôže rozvíjať naše portfólio klientov. Ak je Vašou prednosťou obľuba v komunikácii a budovaní vzťahov s klientmi, pridajte sa k SYNERGIE a my Vám pomôžeme rozvíjať vašu obchodnícku kariéru. Budúcnosť u nás v SYNERGIE máte vo svojich rukách. Náplň práce: * telefonická a mailová komunikácia s existujúcimi a potenciálnymi klientmi * vyhľadávanie príležitostí a oslovovanie potenciálnych klientov * aktívne nadväzovanie kontaktov a vzťahov so zaujímavými spoločnosťami * spracovanie aktuálnych dopytov a udržiavanie dlhodobých vzťahov * mapovanie/prieskum trhu a pripravovanie analýz otvorených pozícií vo vybraných segmentoch * spolupráca s rôznymi oddeleniami v našej spoločnosti * sledovanie aktuálnych trendov v HR a zúčastňovanie sa zaujímavých networkingových eventov

Požiadavky zamestnania

Ak spĺňate nasledovné požiadavky, hľadáme práve vás. * osobnosť s príjemnou, formálnou, ale aj ráznou a nebojácnou komunikáciou * skúsenosti s telefonickou komunikáciou s dodávateľmi, klientmi alebo s aktívnym predajom produktov/služieb * znalosť anglického jazyka (B1) * aktívny vodič * znalosť MS Office (pokročilý) * analytické a kreatívne myslenie * samostatná, zodpovedná a tímovo založená osobnosť

Výhody

V SYNERGIE vás čaká množstvo benefitov: * podpora vášho potenciálu - príležitosť kariérneho (aj osobného) rastu a rozvoja * atraktívne platové ohodnotenie - pravidelné odmeny na základe dosiahnutých výsledkov a predaja * úzka spolupráca s manažérmi našich divízií, ktorí vám poskytnú zaškolenie a zároveň permanentnú podporu * nadobudnutie nenahraditeľných skúseností v oblasti obchodovania * oboznámenie sa s fungovaním personálno-poradenskej agentúry * možnosť vzdelávania a príspevok naň (webináre, školenia, ale aj jazykové kurzy) * podpora zdravého životného štýlu - ponúkame MultiSport kartu * teambuildingy, firemné aj externé eventy * flexibilný pracovný čas a Home Office * sick days A to najlepšie na koniec - budete súčasťou skvelého tímu a pracovať v uvoľnenej atmosfére.

O klientovi

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť s vyše 20-ročnou tradíciou na slovenskom trhu. Sme súčasťou skupiny Synergie Group, piateho najväčšieho poskytovateľa personálnych služieb v Európe. Sme hrdí na to, čo sme ako SYNERGIE doteraz dokázali, aké hodnoty a vízie zastávame na slovenskom trhu práce. Pracujeme s nasadením, pretože vieme, čo chceme dosiahnuť. Sme mladý a dynamický tím ľudí, ktorí robia maximum nielen pre svoj vlastný, ale aj firemný rozvoj. Pracovať práve v SYNERGIE nám prináša česť a radosť.

Plat: od 1000 € + pravidelné odmeny (konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)


Počet videní: 2
Ponúkaná mzda: 1000 EUR
Inzerent:SYNERGIE Slovakia s.r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2021-04-08 (16 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava
Zdroj:recru.sk
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.