PROPLUSCO spol. s r. o.

 

Krátky popis

Ako HR koordinátor máš nos na ľudí a vieš, kde máš hľadať tých správnych zamestnancov a ako ich zaujať. Si rád v strede diania, kde nuda a monotónnosť sú neznámymi pojmami. Nemusíš mať mnoho skúseností, podstatná je chuť učiť sa, napredovať a riadiť vlastné projekty a pracovníkov.V prípade záujmu nám pošli svoj životopis, motivačnému listu sa potešíme, a staň sa súčasťou nášho PROPLUSCO tímu.

Náplň práce

Ako HR koordinátor máš nos na ľudí a vieš, kde máš hľadať tých správnych zamestnancov a ako ich zaujať. Si rád v strede diania, kde nuda a monotónnosť sú neznámymi pojmami. Nemusíš mať mnoho skúseností, podstatná je chuť učiť sa, napredovať a riadiť vlastné projekty a pracovníkov.Tvojou hlavnou úlohou bude:- zastrešovanie efektívneho a plynulého priebehu zákazky - inzerovanie pracovných pozícií- pravidelná terénna práca u našich klientov- nábor nových pracovníkov, účasť na pracovných pohovoroch - komunikácia a udržiavanie dobrých vzťahov s klientmi- kontrola dochádzky a príprava mzdových podkladov- účasť na interných mítingoch a poskytovanie pravidelných reportovV prípade záujmu nám pošli svoj životopis, motivačnému listu sa potešíme, a staň sa súčasťou nášho PROPLUSCO tímu.

Požiadavky zamestnania

- si optimistická a empatická osobnosť- máš zmysel pre zodpovednosť a vieš si zorganizovať čas- máš minimálne maturitu a ovládaš MS Office na pokročilej úrovni- aktívne šoféruješ

Výhody

- práca v spoločnosti so stabilným postavením na trhu- priateľskí kolegovia, ktorí si vždy pomôžu a poradia- odborné znalosti a personálne know-how- možnosť osobného rozvoja a kariérneho rastu- služobný telefón aj na súkromné účely- teambuildingy a firemné akcie

O klientovi

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.Viac pracovných pozícií nájdete na www.bit.ly/PonukaPracePROPLUSCOSpoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Plat: 1 200€ brutto


Počet videní: 5
Ponúkaná mzda: 1200 EUR
Inzerent:PROPLUSCO spol. s r. o. [ ]
Zverejnené dňa:2021-04-08 (16 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava
Zdroj:recru.sk
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.