PROPLUSCO spol. s r. o.

 

Krátky popis

Ponúkame stabilnú prácu ako operátor výroby / kontrolór kvality pre spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou rôznych komponentov pre nákladné vozidlá a súčiastky bezpečnostných prvkov do osobných automobilov so sídlom v Čadci.

Náplň práce

- Jednoduchá manuálna práca v dvojzmennej prevádzke (ranná - poobedná).- Obsluha výrobnej linky.- Pomocné práce na linke.- Zodpovednosť za kvalitu a množstvo realizovaného produktu,- Zodpovednosť za dodržiavanie pracovných postupov na linke.- Zodpovednosť za čistotu strojov.Mzdové podmienky:- Základná hodinová mzda - 4 €,- dochádzkový bonus - 50 €,- prémia 20% zo mzdy za odpracované hodiny,- príplatok za prácu v noci 1,43 €/hod.,- stravné lístky v hodnote 4,00 € (1,35 € príspevok zamestnanca/lístok zvyšok hradí zamestnávateľ).

Požiadavky zamestnania

- vek min. 18 rokov,- manuálna zručnosť,- chuť pracovať a učiť sa nové veci,- zodpovednosť a spolahlivosť,- seriózny prístup k práci.- flexibilita.- práca vhodná pre ženy.

Výhody

- Možnosť týždenných záloh.- Stabilita zamestnania. - Bezproblémová komunikácia a spolupráca s naším koordinátorom.Každého nášho zamestnanca si veľmi vážime a preto k nemu aj tak pristupujeme! - Práca vo firme, ktorá má dobré meno a stabilné postavenie na trhu, vyznačujúce sa vysokou kvalitou.

O klientovi

Naším klientom je spoločnosť, ktorá pôsobí ako líder vo výrobe súčiastok a komponentov pre osobné a nákladné automobily so sídlom v Čadci.

Plat: 4 € brutto/hod. + bonusy


Počet videní: 303
Inzerent:PROPLUSCO spol. s r. o. [ ]
Zverejnené dňa:2022-03-11 (71 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Žilinský kraj Čadca
Zdroj:recru.sk
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.