PROPLUSCO spol. s r. o.

 

Krátky popis

Pre nášho klienta obsadzujeme pracovnú pozíciu vedúceho zmeny, ktorý bude efektívne viesť svoj tím a dohliadať na správny chod výrobných liniek. Skúsenosti s vedením tímu sú vítané. Hľadáme človeka so zdravým sedliackym rozumom, chuťou učiť sa a napredovať a schopnosťou prebrať zodpovednosť za hladký priebeh výroby.Ak vás ponuka oslovila, neváhajte nám zaslať váš životopis.

Náplň práce

- vedenie a koordinovanie menšej skupiny pridelených pracovníkov podľa výrobného plánu- dohliadanie na správny chod strojov / liniek vo výrobe- kontrola parametrov strojov a výrobných liniek- úzka spolupráca s pracovníkmi údržby- spolupráca s operátormi na spustení výrobných liniek- dohliadanie na proces výmeny nástrojov a častí výrobnej linky pracovníkmi údržby- riešenie vzniknutých problémov / nahlásenie závažných problémov vedúcemu výroby- vedenie príslušnej dokumentáciePracovný čas: 37,5 hodín týždenne - 3 zmenná prevádzka.

Požiadavky zamestnania

- schopnosť viesť tím pracovníkov- samostatnosť a zodpovedný prístup k práci- technické zmýšľanie- skúsenosti s vedením tímu min. 1 rok

Výhody

- stabilná a dlhodobá spolupráca v rodinnej firme s príjemnou pracovnou atmosférou- motivujúce finančné ohodnotenie- možnosť kariérneho a platového rastu- získanie cenných skúseností a odbornej praxe

O klientovi

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.Viac pracovných pozícií nájdete na www.bit.ly/PonukaPracePROPLUSCOSpoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Plat: 1000€ brutto (výsledná výška platu závisí od skúseností kandidáta)


Počet videní: 2
Ponúkaná mzda: 1000 EUR
Inzerent:PROPLUSCO spol. s r. o. [ ]
Zverejnené dňa:2021-05-04 (8 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko
Zdroj:recru.sk
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.