PROPLUSCO spol. s r. o.

 

Krátky popis

Pre nášho stáleho klienta aktuálne obsadzujeme pracovnú pozíciu - operátor výroby v automobilovom priemysle s voľnými víkendami v Bratislave! 

Náplň práce

Zarábaj 900 € netto!Máš skúsenosti v automobilom priemysle a hľadáš si dlhodobú prácu, ktorá ti dá istotu stabilného zamestnania a ponúkne ti možnosť kariérne rásť? Ponúkame Ti prácu na pozícii Operátor Výroby v modernom prostredí s VOĽNÝMI VÍKENDAMi, S UBYTOVANÍM/PRÍSPEVKOM NA DOPRAVU! AK sa chceš dozvedieť viac, neváhaj a pošli nám svoj životopis :) Náplňou práce bude: - obsluha automatizovaného zariadenia a kontrola hotových výrobkov- vkladať a vykladať diely a súčiastky- odstraňovať drobné závady na hotovom výrobku- kontrolovať kvalitu - vyraďovať chybné komponenty- dokumentovať výsledky kontrolyPracovná doba: PO-PI na 3 zmeny (06:-=KONTAKT=-:00, 14:-=KONTAKT=-:00, 22:-=KONTAKT=-:00)

Požiadavky zamestnania

- prax vo výrobe podmienkou- spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci- dôslednosť a manuálna zručnosť- ochota pracovať na zmeny- vhodné aj pre absolventov

Výhody

Okrem iného na Vás čakajú aj tieto benefity:- základná mzda ( 812 €/brutto + 150 € bonus + príplatky + 13. plat)- 150€/mesiac - individuálny bonus- 2,20-8,40€/zmena - príspevok na dopravu (navýšenie už v rámci Bratislavy) - 812 €/rok - 13. plat (vyplácaný 2x ročne)- príspevok na stravovanie - voľné víkendy- príplatok za nadčas- dobrá dostupnosť MHD- príspevok do 3. piliera na DDS

O klientovi

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť so stabilitou na trhu, ktorá sa špecializuje na výrobu plastových a kovových dielov pre automobilový priemysel. Náš klient je súčasťou medzinárodnej skupiny, ktorá pôsobí v 29 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 170 000 zamestnancov.

Plat: 1200 €/brutto


Počet videní: 12
Ponúkaná mzda: 1200 EUR
Inzerent:PROPLUSCO spol. s r. o. [ ]
Zverejnené dňa:2022-08-05 (8 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava
Zdroj:recru.sk
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.