DEPAUL SLOVENSKO, nezisková organizácia

Správca a podpora IT pre neziskovú organizáciu Depaul Slovensko(m/ž)

DEPAUL SLOVENSKO, nezisková organizácia

Miesto výkonu práce, Ďalšie miesto výkonu práce
Opavská 24,83101 Bratislava-Nové Mesto - Bratislava III
Slovensko
Dátum nástupu na voľné pracovné miesto
ihneď
Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom)
1 220€mesačne
Pracovný a mimopracovný pomer
Pracovný pomer na určitú dobu
Dátum a čas vytvorenia
17.04.2024 o 10:34
Naposledy aktualizované
14.05.2024 o 12:55

Údaje o pracovnej pozícii


Id VPM
2203773
Zdroj
Portál SZ
Názov pracovnej pozície
Správca a podpora IT pre neziskovú organizáciu Depaul Slovensko(m/ž)
Profesia (SK ISCO-08)
-=KONTAKT=-Správca informačného systému
Pracovná oblasť
IT a telekomunikácie
Počet voľných miest
0
Náplň práce
• Zabezpečovanie a inštalácia pracovnej techniky pri nástupe nového zamestnanca • Podpora pri riešení užívateľských problémov v rámci jednotlivých pracovísk organizácie (nefunkčnosť pripojenia na tlačiareň, výpadok siete wifi, nefunkčnosť internej stránky Sharepoint, a iné..) • Spravovanie prístupov pracovnej databázy organizácie • Spravovanie web stránky organizácie v programe WordPress (úprava obsahu, aktualizácia dokumentov a informácií) • Vykonávanie preventívnej údržby IT zariadení zamestnávateľa • Vytváranie, vedenie a pravidelná aktualizácia príslušnej dokumentácie (zoznam počítačových zariadení, notebookov, licencií a pod.) • Podieľanie sa na vývoji a implementácii nových projektov, navrhovanie zefektívnenia procesov: - aktuálne tvoríme internú databázu prijímateľov našich sociálnych služieb, tvojou úlohou bude podpora pri nastavovaní procesov, ich testovanie, koordinácia komunikácie medzi programátorom a užívateľom databázy, zisťovanie požiadaviek užívateľov databázy a ich ďalšie sprostredkovanie pre programátora Pracovný týždeň je rozvrhnutý na pondelok až piatok s pružným pracovným časom. Pracovný pomer je možné uzatvoriť aj formou skráteného úväzku, dohody alebo živnosti a nastaviť si flexibilný pracovných čas. V prípade vykonávania práce na dohodu/živnosť hodinová mesačná mzda medzi 7 - 7,5 eur/hodina (brutto) podľa predchádzajúcich skúseností.
Miesto výkonu práce, Ďalšie miesto výkonu práce
Opavská 24,83101 Bratislava-Nové Mesto - Bratislava III
Slovensko
Ďalšie miesta výkonu práce

Pracovné podmienky


Pracovný a mimopracovný pomer
Pracovný pomer na určitú dobu
Počet mesiacov
12
Nočná práca
Nie
Sezónna práca
Nie
Pracovné miesto vhodné pre
Absolventa
Mladistvého
Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom)
1 220€mesačne
Druh voľnej pracovnej pozície
Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sfére
Ponúkané výhody
Sickdays • odpracovaný rok = deň doplnkovej dovolenky navyše • MultiSport karta s príspevkom zamestnávateľa • 20% zľava na vybrané predstavenia SND v Bratislave • zvýhodnená celoročná registrácia v Staromestskej knižnici v Bratislave • 5% zľava pri nákupe cez zlavomat.sk • odmena pri uzatvorení (prvého) manželstva či narodení dieťaťa • odmena za odpracované roky • odmena v prípade životného jubilea • možnosť požiadať o zamestnaneckú pôžičku (po uplynutí 1 roku trvania pracovného pomeru) • možnosť krátkodobého vypožičania služobného motorového vozidla na súkromné účely v prípade potreby (po uplynutí skúšobnej doby) • podporujeme rozvoj a chuť vzdelávať sa, supervízie • teambuildingové aktivity

Požiadavky na zamestnanca


Požadovaný stupeň vzdelania
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Prax
bez požiadavky na odbornú prax
Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná
Áno
Vodičské oprávnenie
SkupinaB
Ďalšie požiadavky
Microsoft Office 365 Admin - Pokročilý WordPress - Pokročilý Elementor Pro - Pokročilý Microsoft Excel - Expert Front-End - Pokročilý Zabezpečenie siete - Pokročilý Hardware - Pokročilý-človeka, ktorý vie pracovať vo WordPresse (pokračilá úroveň), má znalosť v Microsoft Office 365 Admin - človeka, ktorý má znalosť trhu s elektronikou a pristupuje k nákupu požadovanej techniky pre organizáciu efektívne, účelne a hospodárne s priateľským a flexibilným nasadením - komunikatívneho človeka, ktorý si poradí aj v náročnejších situáciách - bezúhonného, samostatného, rozhodného, so zodpovedným prístupom a tímovým duchom;

Údaje o zamestnávateľovi


Názov spoločnosti
DEPAUL SLOVENSKO, nezisková organizácia
Právna forma
Nezisk.org.poskyt.všeob.prosp.služby
Sídlo
Kapitulská 308/18
81414 Bratislava-Staré Mesto - Bratislava I
Slovensko
IČO
37924443
Počet zamestnancov
50-99
Internetová adresa
www.depaul.sk
Charakteristika zamestnávateľa
Depaul Slovensko pomáha ľuďom v núdzi - ľuďom bez domova, znevýhodneným a sociálne vylúčeným. Jeho cieľovou skupinou sú ľudia dlhodobo žijúci bez domova, trpiaci závislosťami, zanedbaní po fyzickej aj psychickej stránke. Depaul Slovensko vznikol v roku 2006 ako reakcia na krízovú situáciu, kedy na následky zimy zomrelo v Bratislave 19 ľudí bez domova. Depaul Slovensko prevádzkuje v Bratislave viacero zariadení sociálnych služieb pre ľudí bez domova - nízkoprahovú Nocľaháreň a Útulok sv. Vincenta de Paul, Útulok a Zariadenie opatrovateľskej služby sv. Lujzy de Marillac a Ošetrovňu sv. Alžbety (nízkoprahové denné centrum a stredisko osobnej hygieny). Depaul Slovensko na území Bratislavského samosprávneho kraja taktiež vykonáva podporu samostatného bývania a Terénnu prácu bl. Rozálie Rendu, v rámci ktorej poskytuje ľuďom bez domova priamo v ich prirodzenom prostredí o.i. sociálne poradenstvo a pomoc pri uplatňovaní práv a právom chránených záujmov. Materskou organizáciou je Depaul International, ktorá má pobočky aj v iných krajinách - vo Veľkej Británii, Írsku, Francúzsku, na Ukrajine, v USA a Chorvátsku.
Činnosť zamestnávateľa (SK NACE Rev. 2)
Ost.soc.star.bez ubyt.

Zabezpečenie obsadenia pracovnej pozície


Sprostredkovanie kandidátov
Vlastnou formou
Forma sprostredkovania
inou formou-Váš životopis zasielajte, prosím, spolu so sprievodným textom, prečo by ste chceli pracovať správca IT v našej organizácií. Kontaktovať budeme iba záujemcov, ktorí spĺňajú podmienky uvedené vyššie.
Dátum ukončenia ponuky
17.06.2024
Informácie o obsadení pozície
Zverejniť voľnú pracovnú pozíciu aj na európskom portáli pracovných miest

Kontaktná osoba


Kontaktná osoba
Lucia Babjaková

-=KONTAKT=-


Počet videní: 7
Ponúkaná mzda: 1220 EUR
Inzerent:DEPAUL SLOVENSKO, nezisková organizácia [ ]
Zverejnené dňa:2024-05-14 (16 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj
Zdroj:sz.gov.sk
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.