Mestská časť Bratislava - Petržalka

Učiteľka v Materskej škole Bzovícka 6

Mestská časť Bratislava - Petržalka

Miesto výkonu práce, Ďalšie miesto výkonu práce
85101 Bratislava-Petržalka - Bratislava V
Slovensko
Dátum nástupu na voľné pracovné miesto
26.08.2024
Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom)
1 010€mesačne
Pracovný a mimopracovný pomer
Pracovný pomer na určitú dobu
Dátum a čas vytvorenia
20.06.2024 o 09:50
Naposledy aktualizované
20.06.2024 o 11:27

Údaje o pracovnej pozícii


Id VPM
2249714
Zdroj
úrad PSVR
Názov pracovnej pozície
Učiteľka v Materskej škole Bzovícka 6
Profesia (SK ISCO-08)
-=KONTAKT=-Učiteľ v materskej škole
Pracovná oblasť
Výchova, vzdelávanie a šport
Počet voľných miest
2
Náplň práce
S Vašou vysnívanou prácou so super kolegami z našich materských škôl budete spokojný/á, ak na čo najviac z otázok nižšie odpoviete ÁNO. - Baví Vás práca s deťmi a viete ich naučiť potrebné veci do života hravou formou? - Máte skúsenosti s prácou s deťmi, ich vzdelávaním a kreatívne nápady na aktivity pre ne? - Viete deti zaujať tak, aby sa škôlka stala ich druhým domovom? - Ste pripravená/ý v prípade potreby zastupovať aj vašich nových kolegov? - Ústretovosť, príjemné vystupovanie a praktickosť sú súčasťou Vášho bežného fungovania? Činnosti, ktorými Vás budeme u nás v Petržalke zamestnávať: - podporovať túžbu detí poznávať svet okolo nich, - viesť deti k samostatnosti a zodpovednosti voči svojmu okoliu, - vytvárať vlastné materiály a vzdelávacie pomôcky, - podporovať a rozvíjať prirodzené nadanie detí, - komunikácia s rodičmi, účasť na individuálnych konzultačných stretnutiach, - reportovanie aktivít, - pravidelné vedenie pedagogickej dokumentácie, - spolupráca s vedením škôlky, účasť na poradách a akciách škôlky, - príprava na dennú činnosť. Váš bežný pracovný deň u nás v Petržalke si môžete predstaviť aj takto: Pracovať budete zväčša priamo v priestoroch niektorej z našich petržalských materských škôlok. Budete vykrývať pracovný úväzok pani riaditeľky. Spolu s ostatnými kolegami budete učiť deti v rámci ich predprimárneho vzdelávania. Priamo na starosti budete mať len jednu triedu s maximálne 25 deťmi. Počas pracovných dní budete najmä komunikovať s vašimi zverencami a rodičmi detí. Čaká Vás teda skvelý pocit, že svojou trochou prispievate k vzdelávaniu a rozvoju najmenších obyvateľov Petržalky.
Miesto výkonu práce, Ďalšie miesto výkonu práce
85101 Bratislava-Petržalka - Bratislava V
Slovensko
Ďalšie miesta výkonu práce

Pracovné podmienky


Pracovný a mimopracovný pomer
Pracovný pomer na určitú dobu
Počet mesiacov
12
Nočná práca
Nie
Sezónna práca
Nie
Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom)
1 010€mesačne
Druh voľnej pracovnej pozície
Voľné pracovné miesto vo verejnom záujme
Ponúkané výhody
Uvádzaný je plat, ktorý je v rozmedzí od 1010 EUR do 1960 EUR v závislosti od kvalifikačných predpokladov, odbornej praxe a ďalších príplatkov ako to určuje zákon č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme, Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 296/2022 Z. z. boli ustanovené zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a zákon č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Výhody a benefity spojené s vašou novou prácou pre Petržalku: - 45 dní dovolenky, - možnosť využívania MultiSport karty, - práca v stabilnom prostredí verejnej správy, - príspevok do 3. piliera dôchodkového sporenia (po 1 roku), - stravné lístky s príspevkom zamestnávateľa a zo sociálneho fondu, - potrebné školenia a kurzy, - náborový príspevok 1000 Eur, - možný osobný príplatok po skúšobnej dobe, - možnosť stravovania priamo vo vašej materskej škole, - a ďalšie benefity vyplývajúce z práce vo verejnej správe, či kolektívnej zmluvy.

Požiadavky na zamestnanca


Požadovaný stupeň vzdelania
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vyššie odborné vzdelanie
Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná
Áno
Ďalšie požiadavky
Do nášho tímu hľadáme milé, empatické, komunikatívne, kreatívne pani učiteľky a pánov učiteľov, takpovediac sprievodcov detí s dobrými organizačnými zručnosťami. Náš nový kolega alebo kolegyňa by mal/a mať prax a skúsenosť s výchovou a vzdelávaním detí predškolského veku. Zároveň aspoň úplné stredoškolské vzdelanie ideálne stredná pedagogická škola prípadne vysokoškolské vzdelanie prvého alebo druhého stupňa so zameraním na predprimárne vzdelávanie. Bez komplikácií by mal/a zvládať aj prácu s nástrojmi balíka Microsoft Office (najmä Excel, Word, Outlook, PowerPoint). Samozrejmosťou je láskavý a trpezlivý prístup k deťom. K Vašej novej práci pre Petržalku budete určite potrebovať: - skúsenosť s prácou s deťmi, - vzdelanie podľa Zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a Vyhlášky MŠVVsŠ SR 1/2020 Z. z, - odborná prax je výhodou, - ochotu a chuť pracovať, - precíznosť a dochvíľnosť, - samostatnosť a spoľahlivosť.

Údaje o zamestnávateľovi


Názov spoločnosti
Mestská časť Bratislava - Petržalka
Právna forma
Obec, mesto (o.,m.úrad)
Sídlo
Kutlíkova 17
85212 Bratislava-Petržalka - Bratislava V
Slovensko
IČO
00603201
Počet zamestnancov
500-999
Internetová adresa
www.petrzalka.sk
Charakteristika zamestnávateľa
Mestská časť Bratislava-Petržalka je jednou z najväčších slovenských samospráv s viac ako 150-tisíc obyvateľmi. Naše kolegyne a kolegov z miestneho úradu, zberného dvora, trhoviska, plavárne, odťahového parkoviska, kultúrnych zariadení, knižnice, sociálnej výdajne, klubovne seniorov, škôlok a škôl spája zmysel pre službu obyvateľom a návštevníkom Petržalky, záujem o okolie, v ktorom žijeme a v neposlednom rade aj pomoc a podporu všetkým, ktorí ich potrebujú. Ak sa vám naše poslanie páči, radi vás medzi sebou privítame. Neváhajte sa prihlásiť do vami preferovaného výberového konania, a pomôžte nám tak z Petržalky robiť lepšie miesto pre život nás všetkých. ĎAKUJEME a tešíme sa na spoluprácu.
Činnosť zamestnávateľa (SK NACE Rev. 2)
Všeobecná verejná správa

Zabezpečenie obsadenia pracovnej pozície


Sprostredkovanie kandidátov
Vlastnou formou
Forma sprostredkovania
skupinovou formou - výberové konanie za účasti zamestnávateľa
Informácie pre záujemcu ohľadom výberového konania
Vašu žiadosť o prácu pre Petržalku môžete posielať na e-mail -=KONTAKT=-. Vopred ĎAKUJEME za prejavený záujem, do ďalšieho kola výberovému konania budú pozvaní len vybraní uchádzači. V prípade úspechu túto informáciu obdržíte najneskôr do 10 dní od uvedeného termínu. Uchádzačov, ktorí neboli vybraní na osobný pohovor, nebudeme z kapacitných dôvodov kontaktovať. Držíme palce.
Dátum ukončenia ponuky
20.08.2024

Kontaktná osoba


Kontaktná osoba
Mgr. Katarína Diheneščíková

-=KONTAKT=-


Počet videní: 1
Ponúkaná mzda: 1010 EUR
Inzerent:Mestská časť Bratislava - Petržalka [ ]
Zverejnené dňa:2024-06-20 (25 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj
Zdroj:sz.gov.sk
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.