MATADOR Automotive Vrable, a.s.

Výrobný skladník s VZV

MATADOR Automotive Vráble, a.s.

Miesto výkonu práce, Ďalšie miesto výkonu práce
Novozámocká 185/A,94905 Nitra - Nitra
Slovensko
Dátum nástupu na voľné pracovné miesto
ihneď
Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom)
1 037,21€mesačne
Pracovný a mimopracovný pomer
Pracovný pomer na neurčitý čas
Dátum a čas vytvorenia
09.05.2024 o 09:29
Naposledy aktualizované
09.07.2024 o 10:12

Údaje o pracovnej pozícii


Id VPM
2219981
Zdroj
úrad PSVR
Názov pracovnej pozície
Výrobný skladník s VZV
Profesia (SK ISCO-08)
-=KONTAKT=-Operátor vysokozdvižného vozíka
Pracovná oblasť
Technické a manuálne prierezové zamestnania
Počet voľných miest
30
Náplň práce
Samostatná práca podľa jasných inštrukcií a postupov. Obsluhuje motorový, plynový alebo elektrický vozík (VZV), resp. ručný manipulačný vozík so samostatným pohonom, alebo bez pohonu, žeriav. Premiestňuje paletizovaný alebo jednotkový náklad, sťahuje alebo ho umiestňuje do regálov alebo na príslušné výrobné sklady, zabezpečuje skladovanie a výdaj materiálov v procese výroby. Prisúva nepoškodené a čisté palety do výrobného procesu, poškodené separuje na skládke poškodených paliet. Vykonáva potrebné písomné a iné úkony, ktoré je potrebné zrealizovať pri začatí a ukončení svojej pracovnej činnosti /práce so skenerom/. Dodržiava a pozná definované výrobné štandardy. Neustále sa rozvíja a vzdeláva v pracovnom procese. Zabezpečuje plynulý chod logistického procesu podľa požiadaviek a inštrukcií s ohľadom na dodržiavanie požiadaviek kvality, bezpečnosti a ochrany životného prostredia. Zodpovednosť za efektívne využívanie pracovnej doby. Zodpovednosť za čistotu na pracovisku. Zabezpečiť plynulé odovzdanie zmeny, kontrola stavu pracoviska, kontrola ukončenia prác, odovzdanie informácií nastupujúcej zmene. Zodpovednosť za plnenie ďalších úloh vyplývajúcich z nariadení zamestnávateľa, vnútropodnikových postupov a platnej legislatívy Slovenskej republiky súvisiacich s pracovnou funkciou.
Miesto výkonu práce, Ďalšie miesto výkonu práce
Novozámocká 185/A,94905 Nitra - Nitra
Slovensko
Ďalšie miesta výkonu práce

Pracovné podmienky


Pracovný a mimopracovný pomer
Pracovný pomer na neurčitý čas
Zmennosť
trojzmenná
Nočná práca
Áno
Sezónna práca
Nie
Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom)
1 037,21€mesačne
Druh voľnej pracovnej pozície
Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sfére
Ponúkané výhody
Doplnkové dôchodkové poistenie 3. pilier. Vlastné stravovacie zariadenie a bufet. Detské pobyty, rekreácie, kúpeľné a rehabilitačné pobyty. 500€ Vianočný bonus. Víkendové výlety a zájazdy (napr. ZOO, Budapešť, chaty). Spoločenské a kultúrne podujatia (MDŽ, Family day pre všetkých zamestnancov a ich rodiny, MATADORIADA, koncerty, divadlo, športové a automobilové podujatia atď.). Vernostný program pre zamestnancov podľa odpracovaných rokov (finančná odmena). Príspevky (napr. životné jubileá, narodenie dieťaťa, darovanie krvi, súťaže vinárov a rybárov a pod.).

Požiadavky na zamestnanca


Požadovaný stupeň vzdelania
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Prax
aspoň 3 mesiace
Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná
Áno
Všeobecné spôsobilosti
fyzická zdatnosť
Osobnostné predpoklady
precíznosť (presnosť)
spoľahlivosť

Údaje o zamestnávateľovi


Názov spoločnosti
MATADOR Automotive Vráble, a.s.
Právna forma
Akc. spol.
Sídlo
Staničná 1045
95212 Vráble - Nitra
Slovensko
IČO
31411801
Počet zamestnancov
-=KONTAKT=-
Internetová adresa
www.sodecia.com
Charakteristika zamestnávateľa
MATADOR Automotive Vráble ako silný partner a stabilný zamestnávateľ na slovenskom trhu, ktorý je súčasťou SODECIA od roku 2017, zvyšuje v súčasnosti svoje výrobné kapacity, a tým vytvára zaujímavý priestor z pohľadu pracovných možností pre mladých ľudí aj na medzinárodnej celosvetovej úrovni, ale aj technicky a profesionálne skúsených pracovníkov. MATADOR Group si vybudovala kľúčovú pozíciu na stredoeurópskom trhu ako systémový dodávateľ riešení pre automobilový a všeobecný priemysel. Spoločnosť bola založená v roku 1905 a výrazne sa podieľala na rozvoji slovenského priemyslu. Pre zákazníkov po celom svete poskytujeme služby, ktoré pomáhajú formovať svet mobility. Či ide o inžiniering a dizajn automobilov alebo sériovú výrobu štrukturálnych komponentov, sme vždy pripravení ponúknuť maximum. V tomto nás podporuje aj široké portfólio priemyselných služieb zahŕňajúce automatizáciu, výrobu lisovacích nástrojov, ako aj všeobecné strojárstvo. Spolu toto portfólio poskytuje stabilný základ možností, ktoré privádzajú myšlienky k životu. Našich približne 1 600 zamestnancov pracuje na Slovensku, Česku a Rusku. Táto globálna orientácia nám umožňuje dodávať našim zákazníkom najlepšie služby načas a vo vysokej kvalite, čo považujeme za základ toho, aby sme sa stali pre nich prvou voľbou. Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel. V súčasnosti je spoločnosť MATADOR Automotive Vráble partnerom silného nadnárodného hráča - SODECIA. Portugalská SODECIA je globálny dodávateľ pre automobilový priemysel, ktorý má pobočky v približne 50 lokalitách v Európe, Ázii, Afrike, ako aj v Severnej a Južnej Amerike. V súčasnosti zamestnáva po celom svete viac než sedemtisíc ľudí. Okrem štruktúrnych dielcov karosérie sa zaoberá výrobou podvozkových komponentov a patrí aj k dodávateľom súčiastok pre motory. Skupina je taktiež aktívna aj v oblasti R&D a disponuje niekoľkými technologickými centrami. Spoločne tvoríme silného partnera pre našich zákazníkov, ale aj zodpovedného a stabilného zamestnávateľa na slovenskom trhu práce.
Činnosť zamestnávateľa (SK NACE Rev. 2)
Výroba ost.motor.dielov

Zabezpečenie obsadenia pracovnej pozície


Sprostredkovanie kandidátov
V spolupráci s úradom PSVR
Forma sprostredkovania
individuálnou formou
Dátum ukončenia ponuky
08.09.2024
Informácie o obsadení pozície
Pozícia je vhodná aj pre štátnych príslušníkov tretích krajín

Kontaktná osoba


Kontaktná osoba
Mgr. Lenka Jakabová

-=KONTAKT=-


Počet videní: 16
Ponúkaná mzda: 1037 EUR
Inzerent:MATADOR Automotive Vrable, a.s. [ ]
Zverejnené dňa:2024-07-09 (6 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Nitriansky kraj Nitra
Zdroj:sz.gov.sk
Pracovná ponuka nájdená za 12 milisekúnd.