Gymnázium, Poštová 9, Košice

Učiteľ / učiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov s aprobáciou MAT - FYZ alebo MAT - INF

Miesto výkonu práce, Ďalšie miesto výkonu práce
Poštová 9,04252 Košice-Staré Mesto - Košice I
Slovensko
Dátum nástupu na voľné pracovné miesto
01.09.2024
Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom)
1 161,5€mesačne
Pracovný a mimopracovný pomer
Pracovný pomer na neurčitý čas
Dátum a čas vytvorenia
21.05.2024 o 11:41
Naposledy aktualizované
21.05.2024 o 13:31

Údaje o pracovnej pozícii

Id VPM
2227680
Zdroj
úrad PSVR
Názov pracovnej pozície
Profesia (SK ISCO-08)
-=KONTAKT=-Učiteľ gymnázia
Pracovná oblasť
Výchova, vzdelávanie a šport
Počet voľných miest
1
Náplň práce
Pracovná činnosť pedagogického zamestnanca podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Slovensko
Ďalšie miesta výkonu práce

Pracovné podmienky

Zmennosť
jednozmenná
Nočná práca
Nie
Sezónna práca
Nie
Pracovné miesto vhodné pre
Absolventa
Druh voľnej pracovnej pozície
Voľné pracovné miesto vo verejnom záujme

Požiadavky na zamestnanca

Požadovaný stupeň vzdelania
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná
Áno
Ďalšie požiadavky
V zmysle § 84 zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov riaditeľ Gymnázia, Poštová 9, Košice informuje o voľnom pracovnom mieste na pozíciu učiteľ / učiteľka všeobecnovzdelávacích predmetov s aprobáciou matematika - fyzika alebo matematika - informatika : 100 % úväzok, voľné pracovné miesto je na dobu neurčitú s nástupom od 1. septembra 2024. Kategória a podkategória pedagogického zamestnanca : učiteľ, učiteľ strednej školy. Požadované kvalifikačné predpoklady a predpoklady výkonu práce vo verejnom záujme : • ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa podľa vyhlášky MŠVVaŠ SR č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov, • bezúhonnosť, • zdravotná spôsobilosť, • ovládanie štátneho jazyka. Požadované doklady : • žiadosť o prijatie do zamestnania, • profesijný životopis, • kópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní, • písomný súhlas uchádzača so spracúvaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Iné kritériá a požiadavky : • osobnostné a morálne predpoklady, • znalosť práce s počítačom, • profesionalita, komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť a tvorivosť. Platové zaradenie a plat: v zmysle zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch, zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme (minimálne 1 161,50 €). Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s požadovanými dokladmi musí byť doručená na adresu školy: Gymnázium, Poštová 9, 042 52 Košice najneskôr dňa 07. 06. 2024 do 12.00 hod. poštou, osobne, elektronickým podaním do elektronickej schránky Gymnázia, Poštová 9, Košice (E-=KONTAKT=-) alebo e-mailom na adresu -=KONTAKT=-. Na pracovný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady a iné kritériá a požiadavky v súvislosti s obsadzovaným voľným pracovným miestom. Telefonický kontakt : 055/ -=KONTAKT=-

Údaje o zamestnávateľovi

Názov spoločnosti
Právna forma
Rozpočtová organizácia
Sídlo
Poštová 9
04252 Košice-Staré Mesto - Košice I
Slovensko
IČO
00160997
Počet zamestnancov
25-49
Internetová adresa
www.gympos.sk
Charakteristika zamestnávateľa
Poskytovanie výchovy a vzdelávania podľa školského zákona v odbore 7902 J gymnázium.
Činnosť zamestnávateľa (SK NACE Rev. 2)
Stred.všeob.školstvo

Zabezpečenie obsadenia pracovnej pozície

Sprostredkovanie kandidátov
Vlastnou formou
Forma sprostredkovania
inou formou-Pracovný pohovor
Dátum ukončenia ponuky
15.06.2024

Kontaktná osoba

Mgr. Otto Révész

-=KONTAKT=-

Počet videní: 4
Ponúkaná mzda: 1161 EUR
Inzerent:Gymnázium, Poštová 9, Košice [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Košický kraj
Zdroj:sz.gov.sk