Aktuálne ponuky práce | Bratislavský kraj | Malacky

/ Veľké Leváre

Ľahká Práca pre každého. Skladanie káblikov do zostáv. K dispozícii je aj ubytovanie zadarmo. Veľké Leváre INDEX NOSLUŠ s.r.o. Miesto práce Veľké Leváre Druh pracovného pomeru plný úväzok Termín nástupu ihneď po prac. pohovor

Operátor/ka výroby v Malackách. Výroba okien v automobilovom priemysle. Doprava a ubytovanie zabezpečené. INDEX NOSLUŠ s.r.o. Miesto práce Malacky Druh pracovného pomeru plný úväzok Termín nástupu ihneď Základná zložka

/ Malacky1500 EUR

Manažér v strojárskej výrobe A.E.Precision s.r.o. Počet voľných pracovných miest: 1 Miesto výkonu práce: Slovensko Bratislavský kraj okres Malacky Malacky Priemyselná 5863, Hala Basso, Malacky 5863 90101 Kontaktná osoba:

/ Pezinská 5104, Malacky

Zámočník s preukazom na VZV NORMIT FOOD s.r.o. Miesto práce Pezinská 5104, Malacky Druh pracovného pomeru plný úväzok, živnosť Termín nástupu ASAP Celková mzda (brutto) 1 200 - 1 700 EUR Informácie o pracovnom

Operátor výroby v automobilovom priemysle v Malackách - doprava zabezpečená INDEX NOSLUŠ s.r.o. Miesto práce Malacky Druh pracovného pomeru plný úväzok Termín nástupu ihneď Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Malacky

Náplň práce: - manipulácia s materiálom na VZV vozíkoch -...

Ponuka práce v Lozorne. Výroba sedadiel do áut, zaujímavá mzda, bonusy INDEX NOSLUŠ s.r.o. Miesto práce Lozorno Druh pracovného pomeru plný úväzok Termín nástupu ihneď Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny 1000,

/ Plastic Omnium Technical Center, Lozorno

Assistant in the Technical Centre Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o. Place of work Plastic Omnium Technical Center, Lozorno Contract type full-time Basic wage component (gross) and other rewards Starting at 1200

Naskladňovanie a vykladňovanie komponentov. Mzda 5,00 € na hodinu v čistom! (Malacky) Maxin's People, s. r. o Miesto práce Malacky Druh pracovného pomeru plný úväzok Termín nástupu ihneď Celková mzda (brutto) -=KONTAKT=

Inžinier kvality SQA BALANCED HR s.r.o. Miesto práce Malacky Druh pracovného pomeru plný úväzok Termín nástupu dohodou Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti vykonávanie nápravný

Zarobte si 950 € v čistom s ubytovaním zdarma alebo získajte príspevok na dopravu (Vodič VZV) Maxin's People, s. r. o Miesto práce Malacky Druh pracovného pomeru plný úväzok Termín nástupu ihneď Informácie o pracovno

/ Malacky1100 EUR

vykonávanie nápravných a preventívnych  opatrení kontroly kvality nakupovaných dielov zabezpečenie kvality nakupovaných dielov informovanie dodávateľov o požiadavkách na identifikáciu dielov na dodávaných dieloch odstránenie zistených závad v

Vodič / Zásobovač (Malacky) DRILL B.S. spol. s r.o. Miesto práce Malacky Druh pracovného pomeru plný úväzok Termín nástupu ihneď Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - denný rozvoz

Práca v CRH Aktuality Zámočník Informácie o pracovnom mieste Požiadavky na zamestnanca Poslať životopis Miesto práce Rohožník Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny od 850€ základná mzda + 7,5% mesačná variabilná zlo

Vodič kamiónu a vodič 7,5 t + vlek BAU PROJEKT, s.r.o. Miesto práce Malacky Druh pracovného pomeru plný úväzok Termín nástupu ihneď Celková mzda (brutto) 1 500 - 1 600 EUR Informácie o pracovnom mieste Náplň

Výroba plastových komponentov. Záloha každý týždeň! DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o. Miesto práce Lozorno Druh pracovného pomeru plný úväzok Termín nástupu ASAP Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, prá

Malacky

Hľadáme šikovné gazdinky na prácu v domácnosti.Najlepšie...

Operátor pri výrobe transportných pásov v Malackách. Víkendy voľné. INDEX NOSLUŠ s.r.o. Miesto práce Malacky Druh pracovného pomeru plný úväzok Termín nástupu ihneď Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny 794,00€

Práca s nástupom ihneď. Operátor vo výrobe strešných okien na autá v Lozorno. Doprava a ubytovanie zabezpečené. INDEX NOSLUŠ s.r.o. Miesto práce Malacky Druh pracovného pomeru plný úväzok Termín nástupu ihneď Základná z

Malacky

Ponúkám menšie murarske prace ako brigádu po pri práci sme...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>
302 pracovných ponúk nájdených za 5 milisekúnd.